Sıkça Sorulan Sorular


Ne işe yarıyor ?

Web sitenize organik veya sosyal medya referansı ile Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden rastgele olarak, ziyaretçi trafiği gönderen bir platformdur.
Bu servisimiz tamamen Google Analytics ile entegreli ve anlık olarak çalışmaktadır.
Tüm trafiği Analytics hesaplarınız üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

Paketler günlük yada aylık mı ?

Hayır günlük veya aylık değildir. Krediniz bitene kadar kullanabiliyorsunuz. Ziyaretçi adetini baz alarak çalışmaktadır. Her gönderdiğiniz trafik üzerinden 1 ziyaretçi gönderimi düşer. Kaç ziyaretçi gönderdiyseniz o kadar kredinizden düşer.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Banka kartı veya Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Havale/EFT ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra işlem faturanız e-fatura olarak mail adresinize iletilecektir.

Adsense veya Adwords Hesabımı Etkiler mi ?

Hayır, böyle bir şey mümkün değil. Adsense veya adwords gelirlerinizi, ziyaretçi servisi etkilemez. Sadece Google Analytics hesaplarınız için kullanabilirsiniz.

Teknik bilgim yok, nasıl kullanabilirim ?

Teknik bilgiye kesinlikle ihtiyacınız yoktur. Kayıt ol sayfasından hesabınızı açtıktan sonra ziyaretçi paketlerinden birinin ödemesini yaparak hesabınıza kontör yüklenmiş olacaktır. Daha sonra "Ziyaretçi Gönder" sayfasından web sitenizin adını ve hangi sayfaya gideceğini belirtmeniz yeterlidir.

Kontörüm bitti, nasıl alabilirim ?

"Panel Girişi" sayfasına giriş yaptıktan sonra "Paket Satın Al" sayfasına tıklayın. Açılan sayfada hangi paketi almak isterseniz onun ödemesini yapıp hesabınıza tanımlanmasını bekleyiniz. En geç 3 dakika içerisinde kontörleriniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Birden çok web sitem için kullanabilir miyim ?

Servisimiz tamamen ziyaretçi/kontör sayısını baz aldığı için, bir çok web siteniz için kullanabilirsiniz. Web sitesi adetinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Tek hesapla istediğiniz kadar web sitenize ziyaretçi trafiği gönderebilirsiniz.

Ziyaretçiler 5-10 dakika sonra çıkıyor, neden ?

Google Analytics servisinin ziyaretçi için ayırdığı takip süresi ortalama 10 dakikadır. Bu süre bittikten sonra ziyaretçi siteden çıkmış olarak görür, ancak aktif ziyaretçiler hala sitenizde olabilir. Bu süreyi Google Analytics kendisi ayarladığı için bizim servisimizle bir alakası yoktur.

Gerçek Ziyaretçiler mi yoksa Sahte Ziyaretçiler mi ?

Gönderilen ziyaretçiler başka bir yazılımla görülmeyecek şekilde sanal ziyaretçilerdir. Ancak Google Analytics'in gördüğü ve raporlayabildiği tüm trafikler gerçektir. Sunucunuzun üzerinde bir yoğunluk ve yavaşlık oluşturmamak adına servisimiz direkt olarak Google Analytics entegreli çalışır.